Vinařův večer penzion Nechory

Vinařův večer v délce cca 6 hodin. Začátek akce v 19 hodin, konec v 01 hodin. Příjezd na akci 1 hodinu předem. Cena 1500 Kč za osobu.

Cena zahrnuje ubytování se snídaní a přivítání hostů grappou - destilátem z hroznových výlisků.

První večeře je formou teplého rautu - miniřízečky, pečené kuřecí špalíčky, pečená žebra, koleno, losos, různé druhy salátů, bramboráčky, pečivo a ovocná mísa. Svatební koláče, káva a čaj a slané pochutiny. Degustaci vín ve sklepě cca 13 vzorků s malým občerstvením - škvarky, sýr, pečivo. Neomezená konzumace našeho vína, 11° piva a jemné perlivé vody s citronem po dobu Vinařova večera.

Druhá večeře je formou studeného rautu. Nechorská snídaně jsou párky nebo vejce, obložený talíř, škvarková pomazánka, máslo, medy, džemy, káva, čaj, mléko, pečivo a chléb.

Celovečerní menu lze dohodnout i jinak než je v nabídce. Rovněž lze dohodnout i posunutí a zakončení akce. Za další započatou hodinu nad rámec akce účtujeme 1000 Kč. V případě zájmu možnost posedět s vinařem u cimbálu. Cena je 1200 Kč za večer. Případně lze také domluvit celou cimbálovou muziku tj. 3 osoby na dobu minimálně tří hodin. Cena za hodinu 1500 Kč.

Vinařův večer
Vinařův večer
Vinařův večer
Vinařův večer