K Nechorám do sklepa Otevřené sklepy 2019

Datum: 22. 6. 2019
Město: Prušánky
Místo: Nechory - vesnička vinných sklepů
Typ akce: výstava a prodej vín

Nechejte se pozvat do vesničky vinných sklepů a prožijte letní den při ochutnávce místních vín. Nechory budou otevřeny od 10.00 do 19.00 hodin, a to za každého počasí. Platí celodenní jednotné vstupné. Každý návštěvník dostane tištěného průvodce s propiskou, skleničku s nosičkou a identifikační pásek na ruku, který ho opravňuje k celodenní degustaci vzorků ve všech 22 sklepech. Na poslední straně průvodce jsou kupony na nákup vína. Bývá otevřeno dvacet sklepů. Dopravu zajištuje Nechorský expres z vlakového nádraží Břeclav a svozový autobus pro návštěvníky ubytované mimo Nechory.

Po Nechorách se můžete pohybovat prostřednictvím mapky, na které jsou označeny jednotlivé otevřené sklepy. Víno k večernímu posezení si mohou návštěvníci zakoupit v kterémkoliv z otevřených sklepů až do 19.00 hodin, později na základě individuální dohody. V nabídkách vinařství najdete vína, jejichž názvy i chuť budete znát. Někteří lákají na vína se zajímavým pojmenováním, která podnítí vaši zvědavost.

Během celodenního ochutnávání nebude moc času na písničku, ale večer si ji určitě rádi zazpíváte. „ V doprovodném programu zahraje v době od 18.00 do 24.00 hodin k tanci a poslechu cimbálová muzika. O občerstvení se po celý den budou starat Vinné sklepy u Jeňoura, Penzion Nechorka a drobní prodejci v centru Dolních Nechor. Během dne bude jezdit po areálu vinných sklepů koňský povoz, který můžou zájemci využít k projížďkám ke sklepům do Horních Nechor nebo po Nechorských vinohradech.

Předprodej vstupenek na jubilejní 10. ročník letních otevřených sklepů "K Nechorám do sklepa 2019" opět spustíme od 1. 3. 2019. Více info na www.nechorstivinari.cz

K Nechorám do sklepa 1
K Nechorám do sklepa 1